ALMANCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Almanca öğrenme sürecinizi bize bırakın! Her amaca yönelik ana dili Almanca olan, ''Native German Speaker'' seçkin, yabancı Alman öğretmen eşliğinde yüz yüze ya da online olarak evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde ya da herhangi bir kafede, size uygun gün ve saatlerde özel ders alarak Almanca öğrenin! 

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca
Kurumsal Almanca

ALMAN

Arthur

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Online Almanca

ALMAN

Hanna

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Almanca
Online Almanca

ALMAN

Marilyn

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca

ALMAN

Thomas

UZMANLIK ALANLARI

Genel Almanca
İş Almancası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Almanca
Aile Birleşimi
TestDaf Hazırlık
Abitur & Matura
Online Almanca

Almanca Özel Ders Nasıl Alınır? Kimler Alabilir?

Deneyimli, seçkin yabancı eğitmenler ve “kişiselleştirilmiş” eğitim programıyla evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; konforunuzu bozmadan, zaman kaybetmeden, size özel oluşturulmuş ders takvimine göre, doğru ve rahat şekilde birebir özel dersler ile Almanca öğrenebilirsiniz!

Bebeklikten itibaren tüm çocuklar, ilkokuldan yüksek lisansa kadar her eğitim seviyesinde öğrenciler, her sektörden iş hayatında sıçrama yapmak isteyen çalışanlar, kurumsal firmalar, yaşı, dil seviyesi fark etmeksizin isteyen herkes birebir Almanca özel ders alabilir.

Genel seviyeler, iş ve mesleki yabancı dil, yerel ve uluslararası geçerliliği olan TestDaf, Abitur, Matura gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık, “Aile Birleşimi”, konuşmayı akıcı hale getirme amaçlı pratikler ve daha birçok farklı hedefe yönelik özel dersler yapılabilmektedir.

Özel Ders Almaya Ne Zaman ve Nasıl Başlayabilirim?

Ders başvurunuzu aldıktan hemen sonra size ulaşıyor, Almanca dil geçmişiniz, ihtiyaç ve beklentileriniz, zaman durumunuz üzerine etraflıca görüşme yapıyor ve bu bilgiler ışığında grubumuzdaki en uygun yabancı Almanca öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. 

Okul, iş veya özel hayat durumunuza göre bir ders takvimi oluşturularak hızlıca derslere başlıyoruz. 

Yabancı Öğretmenden Almanca Özel Ders

 

Dünyada ana dili Almanca olan insan sayısının 100 milyonun üzerinde olduğu biliyor muydunuz? Evet, Almanca 8 ayrı ülkede 100 milyondan fazla insan tarafından ana dil olarak konuşuluyor. Avrupa Birliği’nin de en çok konuşulan ikinci dili Almanca. Onu “Dünyanın en çok konuşulan 10 dili” arasında üst sıralara taşıyan bu popülaritesi iş dünyasına da yansıyor. Bugün global ölçekte birçok Alman firması var. Bu durum da kariyer yolunda Almanca bilgisinin birçok fırsata kapı açmasını ve gelecek planlarına uzanan yolun hızlanmasını sağlıyor. 
 
İngilizce’ye göre nispeten öğrenmesi daha zor olduğu için Almanca’yı öğrenme şekliniz fazlasıyla önem taşıyor. Klasik ve kalabalık kurslarda ise iş daha da zorlaşabiliyor. Çünkü bir öğretmen herkese özel ilgi gösteremiyor. Bu yüzden birçok kişi Almanca’yı yabancı Almanca öğretmeninden birebir ders alarak öğrenme yöntemini tercih ediyor. 
 
Yabancı öğretmenden Almanca özel ders almanın avantajları saymakla bitmiyor fakat en önemlisi derslerin native german speaker ile birebir olarak yapılması. Bu sayede yaptığınız tüm telaffuz hatalarını hızlıca fark ederek dilinize yerleşmeden önce düzeltme şansına sahip olabiliyorsunuz.  
 
Yabancı Almanca öğretmeninden tüm Almanca ihtiyaçlarınıza yönelik dersler alabilirsiniz. Bunların başında; bu dili öğrenmeye yeni başlayacak olanlar için Genel Almanca dersleri, iş dünyası içinde olan yeni mezunlar, genç profesyoneller ve üst düzey yöneticiler için iş dünyasında kullanılan Almanca terim ve kalıpların öğrenildiği “İş Almancası”, Almanca bilen fakat konuşma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için “Akıcı Almanca Konuşma”dersleri, her sektörden kurumların, firmalarında çalışan personeline gruplar halinde verilen “Kurumsal Almanca” dersleri geliyor. 
 
Ayrıca; çocukların iyi bir Almanca temeline sahip olmalarını sağlayan, çok küçük yaşlarda başlarlarsa ikinci ana dil olarak, biraz daha ileri yaşlarda ise ana dillerine yakın seviyede Almanca konuşmalarına olanak tanıyan “Çocuklar İçin Almanca”, Almanca eğitim veren tüm yurt içi – yurt dışı okulların kapılarını açan, uluslararası geçerliliğe sahip “TestDaf ve Abitur & Matura” gibi sınavlara hazırlık amaçlı birebir Almanca dersi almak isteyen fakat vakti olmayan, uzakta yaşayan veya daha ekonomik çözümler arayan kişiler için ana dili Almanca olan eğitmenle, yine birebir özel şekilde yapılan Online Almanca dersleri almak da mümkün. Ek olarak, Alman vatandaşı olan biriyle aile kuran kişilerin Almanya gibi Almanca konuşulan bir ülkede yaşamına devam etmesi için devlet tarafından yapılan “Aile Birleşimi” sınavına hazırlık amaçlı dersler de alabilirsiniz. 

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Aşağıdaki bölgelerde ders almak mümkün; 

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle. 

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Native Speaker Bir Öğretmenden Ders Almalıyım?

Herkes, konuştuğu ana dilde “native speaker”dır. Örneğin bir öğretmenin ana dili Türkçe ise ve yabancı biri Türkçe öğrenmek için bu öğretmenle çalışırsa o kişi “Native Speaker” yani o dilin “Doğal Konuşmacısı” olan birinden ders alarak bu dili öğreniyor demektir.

Devamını Oku

Çocukların Dil Öğreniminde Native Speaker Farkı Nedir?

Her anne-baba çocuğu için en iyi eğitimi sağlamak ister. Bunu yapmak için maddi ve manevi harcadığı eforun sonucunda çocuğunun o alandan eksiksiz kazanımlarla süreci tamamlamasını hayal eder. Siz de çocuğunuzun yabancı dil eğitimi konusunda benzer endişeler taşıyorsanız yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yabancı Dil Özel Ders mi Kurs Mu?

Yabancı dil öğrenmek için en etkili yolun hangisi olduğuna karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kalabalık sınıfları olan kursların kapısını çalmadan önce yazımızı okuyarak yabancı dil özel ders almanın avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely