FRANSIZCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Fransızca öğrenme sürecinizi bize bırakın! Her amaca yönelik ana dili Fransızca olan, ''Native French Speaker'' seçkin, yabancı Fransız öğretmen eşliğinde yüz yüze ya da online olarak evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde ya da herhangi bir kafede, size uygun gün ve saatlerde özel ders alarak Fransızca öğrenin! 

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca
Kurumsal Fransızca

FRANSIZ

Stephan

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca

FRANSIZ

Sandrine

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
İş Fransızcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal Fransızca
DELF & DALF Hazırlık
Online Fransızca

FRANSIZ

Laurent

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
Online Fransızca

FRANSIZ

Carole

UZMANLIK ALANLARI

Genel Fransızca
Akıcı Konuşma
Çocuklara Fransızca
Online Fransızca

Fransızca Özel Ders Nasıl Alınır? Kimler Alabilir?

Deneyimli, seçkin yabancı eğitmenler ve “kişiselleştirilmiş” eğitim programıyla evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; konforunuzu bozmadan, zaman kaybetmeden, size özel oluşturulmuş ders takvimine göre, doğru ve rahat şekilde birebir özel dersler ile Fransızca öğrenebilirsiniz!

Bebeklikten itibaren tüm çocuklar, ilkokuldan yüksek lisansa kadar her eğitim seviyesinde öğrenciler, her sektörden iş hayatında sıçrama yapmak isteyen çalışanlar, kurumsal firmalar, yaşı, dil seviyesi fark etmeksizin isteyen herkes birebir ders alabilir.

Genel seviyeler, iş ve mesleki yabancı dil, yerel ve uluslararası geçerliliği olan DELF, DALF gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık, “Aile Birleşimi”, konuşmayı akıcı hale getirme amaçlı pratikler ve daha birçok farklı hedefe yönelik özel dersler yapılabilmektedir.

Özel Ders Almaya Ne Zaman ve Nasıl Başlayabilirim?

Ders başvurunuzu aldıktan hemen sonra size ulaşıyor, Fransızca dil geçmişiniz, ihtiyaç ve beklentileriniz, zaman durumunuz üzerine etraflıca görüşme yapıyor ve bu bilgiler ışığında grubumuzdaki en uygun yabancı Fransızca öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. 

Okul, iş veya özel hayat durumunuza göre bir ders takvimi oluşturularak hızlıca derslere başlıyoruz. 

Yabancı Öğretmenden Fransızca Özel Ders

 

Sanat, mimari, siyaset, diplomasi, eğitim, kültür ve moda alanlarında Fransızca’nın sahip olduğu hakimiyet onu “Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili” haline getiriyor. Bu sebeple dünyada 220 milyon kişi Fransızca biliyor, konuşuyor. Bu özellikleri, Fransızca bilen birini özellikle de iş dünyasında aranan bir kişi haline getiriyor. Fransızca, kişinin sadece kariyer portföyünü genişletmekle kalmıyor tarihte kıymeti olan birçok sanat eserini kendi dilinde anlayarak kültürünü kavrama imkanı sağlıyor. 
 
Fransızca öğrenmeyi aklına koymuş bir kişi için ilk akla gelen yöntem olan kalabalık, öğretmen seçme şansı olmayan, ders gün ve saatlerini kendi hayat düzenine göre ayarlayamadığınız kurslar bir hayal kırıklığı olabiliyor. Çünkü Fransızca sistemli çalışma isteyen, diğer dillere oranla öğrenmesi çok kolay bir dil değil. Yabancı Fransızca öğretmeni ile kendi öğrenme tipinize göre yapılan birebir derslerde ana dili Fransızca olan native öğretmen sizinle birebir ilgilenerek tüm öğrenme sürecinizi doğru ve etkin şekilde değerlendiriyor. Bu da dil öğrenimini hem doğru temelde, doğru aksan ve telaffuzla daha hızlı şekilde öğrenmenizi sağlıyor.
 
Yabancı öğretmenden Fransızca özel ders alabileceğiniz konuların başında bu dili öğrenmeye yeni başlayanlar için Genel Fransızca, iş dünyası içinde olan yeni mezunlar, genç profesyoneller ve üst düzey yöneticiler için iş dünyasında kullanılan Fransızca terim ve kalıpların öğrenildiği “İş Fransızcası”, Fransızca bilen fakat konuşma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için “Akıcı Fransızca Konuşma” dersleri, her sektörden kurumların, firmalarında çalışan personeline gruplar halinde verilen “Kurumsal Fransızca” dersleri geliyor. 
 
Ayrıca; çocukların iyi bir Fransızca temeline sahip olmalarını sağlayan, çok küçük yaşlarda başlarlarsa ikinci ana dil olarak, biraz daha ileri yaşlarda ise ana dillerine yakın seviyede Fransızca konuşmalarına olanak tanıyan “Çocuklara Fransızca”, Fransızca eğitim veren tüm yurt içi – yurt dışı okulların kapılarını açan, uluslararası geçerliliğe sahip “DELF & DALF Hazırlık” gibi sınavlara hazırlık amaçlı birebir Fransızca dersi almak isteyen fakat vakti olmayan, uzakta yaşayan veya daha ekonomik çözümler arayan kişiler için ana dili Fransızca olan eğitmenle, yine birebir özel şekilde yapılan Online Fransızca dersleri almak da mümkün. 

Yabancı Fransız Öğretmen ile İstanbul’un aşağıdaki ilçelerinde ders almak mümkün: İstanbul Avrupa Yakası: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu. İstanbul Anadolu Yakası:Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Aşağıdaki bölgelerde ders almak mümkün;

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Native Speaker Bir Öğretmenden Ders Almalıyım?

Herkes, konuştuğu ana dilde “native speaker”dır. Örneğin bir öğretmenin ana dili Türkçe ise ve yabancı biri Türkçe öğrenmek için bu öğretmenle çalışırsa o kişi “Native Speaker” yani o dilin “Doğal Konuşmacısı” olan birinden ders alarak bu dili öğreniyor demektir.

Devamını Oku

Çocukların Dil Öğreniminde Native Speaker Farkı Nedir?

Her anne-baba çocuğu için en iyi eğitimi sağlamak ister. Bunu yapmak için maddi ve manevi harcadığı eforun sonucunda çocuğunun o alandan eksiksiz kazanımlarla süreci tamamlamasını hayal eder. Siz de çocuğunuzun yabancı dil eğitimi konusunda benzer endişeler taşıyorsanız yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yabancı Dil Özel Ders mi Kurs Mu?

Yabancı dil öğrenmek için en etkili yolun hangisi olduğuna karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kalabalık sınıfları olan kursların kapısını çalmadan önce yazımızı okuyarak yabancı dil özel ders almanın avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely