İSPANYOLCA ÖZEL DERS PROGRAMLARI

İspanyolca öğrenme sürecinizi bize bırakın! Her amaca yönelik ana dili İspanyolca olan, ''Native Spanish Speaker'' seçkin, yabancı İspanyol öğretmen eşliğinde yüz yüze ya da online olarak evinizde, ofisinizde, size en yakın eğitim merkezinde ya da herhangi bir kafede, size uygun gün ve saatlerde özel ders alarak İspanyolca öğrenin! 

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca
Kurumsal İspanyolca

İSPANYOL

Maria

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca

İSPANYOL

Javier

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
İş İspanyolcası
Akıcı Konuşma
Kurumsal İspanyolca
Aile Birleşimi
DELE Hazırlık
Online İspanyolca

İSPANYOL

Francisco

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Online İspanyolca

İSPANYOL

Silvia

UZMANLIK ALANLARI

Genel İspanyolca
Akıcı Konuşma
Çocuklara İspanyolca
Online İspanyolca

İspanyolca Özel Ders Nasıl Alınır? Kimler Alabilir?

Deneyimli, seçkin yabancı eğitmenler ve “kişiselleştirilmiş” eğitim programıyla evinizde, ofisinizde veya size en yakın eğitim merkezinde; konforunuzu bozmadan, zaman kaybetmeden, size özel oluşturulmuş ders takvimine göre, doğru ve rahat şekilde birebir özel dersler ile İspanyolca öğrenebilirsiniz!

Bebeklikten itibaren tüm çocuklar, ilkokuldan yüksek lisansa kadar her eğitim seviyesinde öğrenciler, her sektörden iş hayatında sıçrama yapmak isteyen çalışanlar, kurumsal firmalar, yaşı, dil seviyesi fark etmeksizin isteyen herkes birebir ders alabilir.

Genel seviyeler, iş ve mesleki yabancı dil, yerel ve uluslararası geçerliliği olan DELE gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık, “Aile Birleşimi”, konuşmayı akıcı hale getirme amaçlı pratikler ve daha birçok farklı hedefe yönelik özel dersler yapılabilmektedir.

Özel Ders Almaya Ne Zaman ve Nasıl Başlayabilirim?

Ders başvurunuzu aldıktan hemen sonra size ulaşıyor, İspanyolca dil geçmişiniz, ihtiyaç ve beklentileriniz, zaman durumunuz üzerine etraflıca görüşme yapıyor ve bu bilgiler ışığında grubumuzdaki en uygun yabancı İspanyolca öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. 

Okul, iş veya özel hayat durumunuza göre bir ders takvimi oluşturularak hızlıca derslere başlıyoruz. 

Yabancı Öğretmenden İspanyolca Özel Ders

 

Bugün dünyada İngilizce bilen insan sayısı bir hayli fazla. Bu da özellikle iş dünyasında tek bir dil bilmeyi yetersiz hale getiriyor. Şirketler, CV’sinde ikinci bir dil olan kişileri ön planda değerlendiriyor. Bu farkındalıkla ikinci bir dil öğrenmeye karar veren kişinin ikinci dil olarak hangi dili seçtiği ise büyük önem taşıyor. İspanyolca yatırım yapmaya en uygun dillerden biri çünkü en çok Amerika’da ve 20 ülkede ana dil olmak üzere dünyada 60 yakın ülkede 500 milyon kişi tarafından konuşuluyor. 
 
İspanyolca hem diğer dillere nispeten daha kolay öğrenilmesi hem de eğlenceli bir dil olması sebebiyle birçok insanın tercihi oluyor. Kalabalık kurslarda, uyulması gereken belli gün ve saatlerde, genele hitap eden bir öğretim yöntemiyle yapılan dersler İspanyolca öğrenme sürecini uzattığı gibi temelde eksik kalan konular sebebiyle istenilen kadar iyi bir İspanyolca konuşamamaya sebep oluyor.
 
Yabancı İspanyolca öğretmeni ile yapılan birebir özel derslerde, ana dili İspanyolca olan “Native Speaker” eğitmen, kişiyle birebir ilgilenebildiği için hem anlaşılmayan konuları tekrar gözden geçirebiliyor hem de olası aksan ve telaffuz hatalarını hızlı fark ederek dilinize yerleşmeden düzeltebiliyor. 
 
Yabancı öğretmenden İspanyolca özel ders, birçok konuda İspanyolca ihtiyaçlarınız için çözüm özelliği taşıyor. Bunların başında bu dili öğrenmeye yeni başlayanlar için Genel İspanyolca, iş dünyası içinde olan yeni mezunlar, genç profesyoneller ve üst düzey yöneticiler için iş dünyasında kullanılan İspanyolca terim ve kalıpların öğrenildiği “İş İspanyolcası”, İspanyolca bilen fakat konuşma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için “Akıcı İspanyolca Konuşma” dersleri, her sektörden kurumların, firmalarında çalışan personeline gruplar halinde verilen “Kurumsal İspanyolca” dersleri geliyor. 
 
Ayrıca; çocukların iyi bir İspanyolca temeline sahip olmalarını sağlayan, çok küçük yaşlarda başlarlarsa ikinci ana dil olarak, biraz daha ileri yaşlarda ise ana dillerine yakın seviyede İspanyolca konuşmalarına olanak tanıyan “Çocuklara İspanyolca”, İspanyolca eğitim veren tüm yurt içi – yurt dışı okulların kapılarını açan, uluslararası geçerliliğe sahip “DELE Hazırlık” gibi sınavlara hazırlık amaçlı birebir İspanyolca dersi almak isteyen fakat vakti olmayan, uzakta yaşayan veya daha ekonomik çözümler arayan kişiler için ana dili İspanyolca olan öğretmenle, yine birebir özel şekilde yapılan “Online İspanyolca” dersleri almak da mümkün. Ek olarak, İspanyol biriyle aile kuran kişilerin İspanya gibi İspanyolca konuşulan bir ülkede yaşamına devam etmesi için devlet tarafından yapılan “Aile Birleşimi”sınavına hazırlık amaçlı dersler de alabilirsiniz. 

Özel Ders Hizmet Bölgeleri

 

Yabancı İspanyol Öğretmen ile aşağıdaki bölgelerde ders almak mümkün;

İSTANBUL ili: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

ANKARA ili: Akyurt, Altındağ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan, Yenimahalle.

İZMİR ili: Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Kemalpaşa, Aliağa, Menderes, Balçova, Urla, Narlıdere, Seferihisar, Çeşme, Foça, Güzelbahçe.

BLOG

Neden Native Speaker Bir Öğretmenden Ders Almalıyım?

Herkes, konuştuğu ana dilde “native speaker”dır. Örneğin bir öğretmenin ana dili Türkçe ise ve yabancı biri Türkçe öğrenmek için bu öğretmenle çalışırsa o kişi “Native Speaker” yani o dilin “Doğal Konuşmacısı” olan birinden ders alarak bu dili öğreniyor demektir.

Devamını Oku

Çocukların Dil Öğreniminde Native Speaker Farkı Nedir?

Her anne-baba çocuğu için en iyi eğitimi sağlamak ister. Bunu yapmak için maddi ve manevi harcadığı eforun sonucunda çocuğunun o alandan eksiksiz kazanımlarla süreci tamamlamasını hayal eder. Siz de çocuğunuzun yabancı dil eğitimi konusunda benzer endişeler taşıyorsanız yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Devamını Oku

Yabancı Dil Özel Ders mi Kurs Mu?

Yabancı dil öğrenmek için en etkili yolun hangisi olduğuna karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kalabalık sınıfları olan kursların kapısını çalmadan önce yazımızı okuyarak yabancı dil özel ders almanın avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku
DEVAMINI GÖR

APPLY AS A TEACHER

We are seeking experienced native-speaking teachers to join our team! To become part of an effective and respinsible group of teachers, simply get I  touch or fill our the application form to the side.

If we deem your application to be a good fit, we will get back to you at the shortest delay.

  • Get new students
  • Manage your work schedule 
  • Make money securely